Afbeelding
Foto: Foto-OK.nl

Gemeente Nissewaard sluit aan bij Rotterdampas

Actueel 3.568 keer gelezen

Per 1 maart 2020 hoopt de gemeente Nissewaard aan te sluiten als deelnemende gemeente bij Rotterdampas.

Met de Rotterdampas kun je meer dan 750 leuke dingen in de regio doen, gratis of met korting. Ga bijvoorbeeld naar een attractiepark met korting en bezoek gratis een film of museum. In Spijkenisse kun je nu al met de pas gratis een tocht met de fluisterboot maken. Niet alleen kun je leuke activiteiten in Rotterdam doen, de gemeente kijkt ook naar lokaal aanbod in Nissewaard. Op 25 september neemt de gemeenteraad het besluit om aan te sluiten.

Lokaal aanbod
De gemeente is op dit moment in gesprek met lokale ondernemers, sportverenigingen en culturele instellingen, om het aanbod in Nissewaard te vergroten. Aan het eind van dit jaar is duidelijk welke verenigingen en ondernemers in Nissewaard meedoen aan de Rotterdampas. Ook daarna zal het aanbod verder groeien! Vanaf februari volgend jaar kunnen inwoners de Rotterdampas met het nieuwe aanbod aanvragen.

Gereduceerd tarief
Iedereen kan nu al een Rotterdampas kopen. Door aansluiting bij Rotterdampas kunnen inwoners en gezinnen met een laag inkomen volgend jaar de Rotterdampas voor 5 euro aanschaffen. Voor kinderen uit gezinnen met een laag inkomen is de pas gratis. 'Het is belangrijk dat alle mensen mee kunnen doen in de samenleving. De aansluiting bij de Rotterdampas draagt hieraan bij', aldus wethouder Wouter Struijk.

Kijk voor het laatste lokale nieuws uit Nissewaard op www.grootnissewaard.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant