
Simonshaven - OHVV uiteindelijk gelijk
SportOHVV was duidelijk gekomen met een plan om van Simonshaven te winnen.
OHVV had ongeveer 5 minuten de kat uit de boom gekeken voordat ze het heft in handen namen.
OHVV creëerde veel kansen zonder dat Simonshaven daar echt veel tegen over kon stellen. Dat de scheidsrechter voor de rust floot met een 0-0 stand kwam mede door het besluiteloos handelen van de aanvallers van OHVV die niet verder kwamen dan de goed keepende Danny van der Spek en 1 x de paal.
Tweede helft was nog geen 10 seconden oud toen de bal terecht op de stip gelegd werd. Dit buitenkansje liet Bryan van der Laan zich niet ontnemen en schoot de terechte 0-1 binnen voor OHVV. Niet veel later wees de scheidsrechter wederom terecht naar de stip, maar nu voor Simonshaven. Kasper van Bochove maakte geen fout en maakte de 1-1.
OHVV moest opnieuw op zoek gaan naar de voorsprong en kwam nu via een goede aanval over meerdere schijven op 1-2 door Shih-fa Steehouder.
Simonshaven ging nu opportunistisch voetballen om zo tot meer kansen te komen. Vriend en vijand was verrast toen na een scrimmage de scheidsrechter weer floot voor een penalty voor Simonshaven. Wederom ging Kasper van Bochove achter de bal staan en schoot beheerst zijn tweede penalty binnen.
Dat Simonshaven niet ruim in zijn spelers zat, was duidelijk daar zelfs trainer Bjorn Jeurissen binnen de lijnen werd gebracht.
Nog 20 minuten te spelen en beide ploegen gingen nu vol voor de winst.Het voetbal werd er niet beter op, maar spannend werd het wel.
Beide ploegen kregen nog grote kansen, maar uiteindelijk floot de scheidsrechter af en moesten beide ploegen leven met een punt.















