Afbeelding
Foto: Foto-Ok.nl

Het WaterFest laat talent schitteren

Algemeen

Spijkenisse – Afgelopen zondag vond de derde editie van het gratis muziekfestival WaterFest plaats in winkelcentrum Waterland. 

Beginnende artiesten kregen hier een podium en lieten hun talent horen: van soul tot hiphop en elektronische beats.

Kim van Santen presenteerde het festival, waar de verschillende artiesten optraden. Kim gaf naast het presenteren zelf ook een energieke latin-dansworkshop. Voor de kinderen waren er gezellige activiteiten en als bezoeker kon je genieten van verschillende lekkernijen bij de eet- en drankkraampjes. Organisator Chanel Zoë de Ruiter, die zelf ook zingt, stelde een gevarieerd programma samen. ‘WaterFest begon ooit als een bescheiden picknick, maar groeide uit tot een plek waar nieuw talent ook een podium krijgt,’ zegt ze. En dat is belangrijk ‘Juist omdat het voor beginnende artiesten moeilijk is om gehoord te worden.’

Het festival werd mede mogelijk gemaakt door het Ik ben geweldig fonds van NJR en VSBfonds, dat maatschappelijke projecten ondersteunt met financiële hulp, kennis en netwerk.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Hoe ervaar jij lopen in jouw gemeente? Deel je ervaring met de Nederlandse Voetgangersmonitor Actueel 11 uur geleden
Afbeelding
Parallelbaan A15 richting Europoort dit weekend niet afgesloten Actueel 12 uur geleden 9
Afbeelding
Voorstel voor lagere energieprestatievergoeding naar Raad van State Actueel 13 uur geleden
Afbeelding
Bijzondere kunstexpositie van Stichting Dogma in het gemeentehuis van Voorne aan Zee Actueel 15 uur geleden
Foto: PR
Unieke filmvoorstelling van ‘De 45’ op gevel Voorstraat Actueel 17 uur geleden 1
De Maasboulevard gezien vanaf Hoogvliet.
Nissewaard Lokaal Vitaal: Maasboulevard Actueel 19 uur geleden

Uit de krant