
‘Basketball 4 Kelly’
AlgemeenSpijkenisse - Op zaterdag 26 augustus vindt in Sporthal Den Oert een benefiet evenement plaats, genaamd ‘Basketball 4 Kelly’.
Deze dag geeft Zeeuw&Zeeuw Feyenoord Basketball een basketbal clinic en is er nog genoeg te beleven. Zo zijn er diverse spelletjes voor de kids, incl springkussen en grabbelton. Maar ook een DJ en barbecue. Dus ook als je niet meedoet met de clinic is het super leuk om even langs te komen.
De gehele opbrengst gaat naar Kelly. In september 2021 kreeg Kelly de prognose triple negatieve borstkanker. Er volgde een zwaar traject van chemo’s, bestralingen en een operatie. Kelly vocht zich er als een leeuwin doorheen en het leek allemaal de goede kant op te gaan. Zodra het maar even kon, gingen Kelly en haar man Rick er op uit. De levenslust was ook tijdens de zware behandelingen niet te stoppen.
Maar in maart dit jaar kwam het verschrikkelijke bericht, uitzaaiingen. Inmiddels in haar longen, botten, lever en hersenen. De gezondheidstoestand verslechtert snel. Naast nog een bestralingstraject te moeten hebben ondergaan voor de hersenen is er nog 1 medicijn dat het leven van Kelly mogelijk kan verlengen en kwaliteit van leven kan bieden; Sacituzumab govitecan (Trodelvy). Helaas is dit medicijn in januari 2023 uit het basispakket gehaald door de minister van Volksgezondheid, vanwege te hoge kosten. In het Universitair Ziekenhuis in Gent (evenals de rest van Europa) is dit medicijn nog wel verkrijgbaar, alleen dan wel op eigen kosten aangezien Kelly niet de Belgische nationaliteit heeft.
Rick en Kelly zijn vastberaden en zijn inmiddels gestart met het medicijn. De kosten van dit medicijn kunnen oplopen tot €90.000, wat zij zelf moeten betalen.
Met dit benefiet evenement proberen familie en vrienden zoveel mogelijk geld op te halen.















