Afbeelding
Afb. herkon.nl

Bekendmaking ondertekenen anterieure overeenkomst gebiedslocatie Vredehof Fase 2 en 3

Actueel 150 keer gelezen

Burgemeester en wethouders van de gemeente Nissewaard maken bekend dat zij op 2 april 2026 een anterieure overeenkomst hebben gesloten met Herkon B.V. te Sliedrecht, voor de percelen kadastraal bekend gemeente Spijkenisse sectie D, nummers 3726, 5419, 6486, 8816, 8817, 9117 en 9812, alsmede sectie D nummers 1265, 5420, 6488, 6883 en 9632 (allen gedeeltelijk), gelegen aan de Vredehofstraat, Groene Kruisstraat, Eerste Kooistraat, Tweede Kooistraat, Drempelpad en de begraafplaats Vredehof te Spijkenisse. Deze overeenkomst gaat over kostenverhaal zoals bedoeld in artikel 16.138 van de Omgevingswet.

Zakelijke beschrijving
Deze overeenkomst is met initiatiefnemer aangegaan voor een planologische procedure die voorziet in het realiseren van 198 appartementen verdeeld over vijf woongebouwen, waarvan 33 sociale huurwoningen, met bijbehorende inrichting van het openbaar gebied op de locatie Vredehof Fase 2 en 3 in Spijkenisse.

Zakelijke inhoud
Hieronder volgt een korte weergave van de zakelijke inhoud van de overeenkomst:

1. de gemeente neemt de inspanningsverplichting op zich om een Buitenplanse omgevingsplanactiviteit in procedure te brengen;

2. initiatiefnemer verplicht zich om een bijdrage te leveren aan de kosten die de gemeente maakt in verband met de ambtelijke uren, advieskosten, aanpassingen van de openbare ruimte en om mogelijke schade te vergoeden met betrekking tot nadeelcompensatie;

3.gemeente en initiatiefnemer zijn een grondtransactie aangegaan voor het realiseren van het plan.

Geen zienswijzen, bezwaar en beroep
Het is niet mogelijk om tegen deze overeenkomst zienswijzen, bezwaar of beroep in te dienen.

Vragen?
Wilt u meer weten over de anterieure overeenkomst dan kunt u telefonisch contact opnemen met het team Ruimtelijke Inrichting via telefoonnummer: 14 0181. U kunt ook een e-mail sturen naar ruimtelijkeplannen@nissewaard.nl ter attentie van het team Ruimtelijke Inrichting.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Bekendmaking ondertekenen anterieure overeenkomst gebiedslocatie Vredehof Fase 2 en 3 Actueel 56 minuten geleden
Afbeelding
Steeds meer steun voor gordelroos-petitie van ouderenbonden Actueel 2 uur geleden 1
Afbeelding
Maasvlakte maakt zich op voor start strandboringen richting zee Actueel 4 uur geleden
Molen de Arend in Zuidland.
Laat je omverblazen door Zuid-Hollandse molens Actueel 7 uur geleden
Afbeelding
Maatregelen om Giessenbruggen (A20 Rotterdam en Giessenbaan) veilig en bruikbaar te houden Actueel gisteren
Afbeelding
Minister Aartsen zet eerste stap om meer nieuwkomers aan het werk te helpen Actueel 1 mei, 14:00 8

Uit de krant