
Kringloopwinkel doneert €8000.- aan Hospice de Waterlelie
Algemeen 1.473 keer gelezenSpijkenisse – Op vrijdag 14 maart ontving Hospice de Waterlelie een gulle donatie van maar liefst €8000,-. De cheque werd overhandigd door kringloopwinkel “Het Goede Doel” uit de Lisstraat in Spijkenisse. De opbrengst van de donatie zal gebruikt worden voor het verbeteren van de faciliteiten en het bieden van extra comfort aan de bewoners van het hospice.
De overhandiging vond plaats tijdens een etentje in Hekelingen, waar de 32 vrijwilligers van de kringloopwinkel werden getrakteerd op een avondje uit als blijk van waardering. ‘Jullie hebben dit dik verdiend’, sprak de voorzitter van Het Goede Doel tijdens de uitreiking.
Het Goede Doel kiest regelmatig een nieuw goed doel om te steunen. De coördinatoren van het hospice waren zichtbaar verrast door het bedrag. Ze hadden gehoopt nieuw tuinmeubilair aan te kunnen schaffen voor de balkons, maar met deze grote donatie kunnen ze nog veel meer realiseren.
Naast Hospice de Waterlelie steunt Het Goede Doel ook aan andere initiatieven. In 2025 hebben zij al 15 goede doelen financieel ondersteund.















