Jandino mocht zowel de cheque als de prijzen uitreiken. Fotografie: René Bakker.
Jandino mocht zowel de cheque als de prijzen uitreiken. Fotografie: René Bakker.

Jandino reikt prijzen uit bij Dance Battle

Actueel 986 keer gelezen

Spijkenisse - In sportcentrum Halfweg was de tennishal veranderd in een theater waar op een groot podium maar liefst 12 optredens te bewonderen waren van diverse groepen van de SKS Alles Kids Club.

Kinderen van 4 tot 12 jaar gaven op keiharde popmuziek en met passende belichting een optreden dat beoordeeld werd door een tweekoppige jury.

Op het moment dat de jury zich terugtrok voor de beraadslaging, stapte niemand minder dan Jandino het podium op om een cheque te overhandigen aan de stichting het vergeten kind, een stichting die zich inzet voor kinderen in Nederland die om verschillende redenen niet thuis kunnen opgroeien en moeten verblijven in sobere opvangcentra met geen tot minimale speelvoorzieningen. De afgelopen twee jaar heeft de SKS Alles Kids op allerlei manieren geld ingezameld om de stichting te helpen. Dat resulteerde vandaag in een cheque van maar liefst € 5.500,00.

Na dit officiële moment, kwam het moment waarop bij de kinderen de zenuwen door de keel gierden. Wie zou er gewonnen hebben? 'Eigenlijk heeft iedereen gewonnen', hield Jandino ze voor. 'Dit doe je voor de kindjes die geen thuis hebben.' De Happy Latino's (Happy Kids) werden derde, de tweede prijs was voor The Black Widows van Villa Kakelbont en de beker siert de locatie van Samsam want DDC ging er met de eerste prijs vandoor.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Samen met een toekomstige bewoonster knipt de wethouder professioneel het lint door. (Foto: Foto-Ok.nl)
Het Sterrenkwartierhuis is klaar voor de nieuwe bewoners Actueel 11 uur geleden
Informateurs Richard Sitton en Gert-Jan ’t Hart overhandigen het coalitieakkoord aan burgemeester Cor Lamers.
Nieuw coalitieakkoord gepresenteerd Politiek 11 uur geleden 5
Afbeelding
Warme editie van “Samen eten” Actueel 15 uur geleden
Afbeelding
Feestelijke start verbeteronderhoud Paganinihof Actueel 17 uur geleden
Afbeelding
Eerste Kamer stemt in met in één keer deel van pensioen opnemen 16 juni 2026 | 16:43 Eerste Kamer stemt in met in één keer deel van pensioen opnemen Actueel 19 uur geleden
Afbeelding
Burgemeester verwelkomt lopers Avond4Daagse Actueel 18 jun, 23:44 3

Uit de krant