
Bewonersvereniging De Samenwerking 30 jaar actief
Actueel 782 keer gelezenSpijkenisse - Dat is een goede reden om een gezellig en feestelijk buffet bij Plateau Eten & Drinken te organiseren.
Aan het eind van vrijdagmiddag, 13 februari, druppelen de gasten binnen. Zij worden hartelijk ontvangen door een feestelijk uitgedoste spreekstalmeester. Ondertussen wordt er hard gewerkt om het buffet in orde te brengen. Omdat het gezelschap zal plaatsnemen op het overdekte terras staan twee grote gasbranders volop te branden.
De spreekzaalmeester opent de middag en wethouder Jeroen Postma geeft na zijn toespraak aan Angela de Jongh, de voorzitter van de belangenvereniging, een mooi bosje bloemen.
Bestuursvoorzitter van De Woonbron en oud-wethouder Richard Sitton blikt in zijn toespraak terug op de 30-jarige geschiedenis van bewonersvereniging. Die is in de dertig jaar van haar bestaan niet van naam veranderd. Terwijl de woningcorporatie door diverse fusies en overnames wel steeds van naam veranderde. Nu is de naam al weer een paar jaar: De Woonbron. Richard Sitton: ‘Maar in al die jaren is de verstandhouding altijd goed geweest.’ Op het ogenblik zijn er iets meer dan 200 leden. Daarvan zijn veel leden op de feestelijke bijeenkomst afgekomen.















