
Bewoners kernen missen keuze in supermarktformules
Politiek 919 keer gelezenIn de kernen van Nissewaard wordt volop gebouwd. Meer inwoners, dus meer behoefte aan plekken waar de boodschappen gedaan kunnen worden.
Bij Nissewaard Lokaal komen er regelmatig vragen binnen van inwoners over de verschillende voorzieningen in de kernen. Inwoners missen daar een diversiteit in het aanbod. In de kernen Heenvliet, Abbenbroek en Zuidland is slechts één supermarkt aanwezig. Om toch een keuze te hebben, en dan met name in supermarkten in een lager prijssegment, rijden inwoners naar Spijkenisse of Hellevoetsluis.
Schriftelijke vragen
De fractie van Nissewaard Lokaal heeft het college gevraagd of zij bekend is met de wens van de inwoners om een breder aanbod van supermarktformules te hebben en de reisbewegingen die er nu gemaakt worden. Zo niet, dan vraagt de fractie of er mogelijkheden zijn om e.e.a. in kaart te brengen. Ook wil de fractie weten of er mogelijkheden zijn voor supermarkten om zich (op termijn) te vestigen in de kernen.















