Afbeelding
Foto: Joop van der Hor

Bijna aanvaring bij de Spijkenisserbrug

Algemeen 8.726 keer gelezen

Spijkenisse - De Spijkenisserbrug heeft te kampen met een storing, maar er is door Rijkswaterstaat nog geen bericht verstuurd.

Foto’s van Joop van der Hor maken duidelijk dat er rond het middaguur bijna een aanvaring plaats heeft gevonden. 

Vanonder de Botlekbrug kwam een zeeschip aangevaren, dat onder de Spijkenisserbrug door wilde varen. De brug ging iets omhoog, maar bleef hangen. Ook de slagbomen staan nog omhoog  Door een snelle reactie vanuit de controlepost van Rijkswaterstaat is het andere brugdeel op tijd geheven, zodat het schip alsnog de Spijkenisserbrug kon passeren. 

Inmiddels ‘hangt’ de brug al bijna een uur en moet verkeer aan beide zijden van de brug keren en via de Hartelbrug en Botlekbrug naar de bestemming rijden.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Koninklijke onderscheiding voor 14 Nissewaarders Actueel 17 uur geleden 1
Afbeelding
Provincie zoekt naar plekken voor windenergie in RES-regio Rotterdam Den Haag Actueel 17 uur geleden
Afbeelding
Kabinet presenteert Aanpak Fatbikes Actueel 18 uur geleden 11
Afbeelding
Programma Koningsdag Hekelingen Actueel 22 uur geleden
Afbeelding
Herbenoeming dijkgraaf Jan Bonjer voor tweede termijn bij waterschap Hollandse Delta Actueel 23 apr, 20:38
Afbeelding
Impasse rond Charles de Foucauld Actueel 23 apr, 20:14 4

Uit de krant