De aangehouden verdachte van zedenmisdrijven in Spijkenisse is 35-jarige man uit Spijkenisse.
De aangehouden verdachte van zedenmisdrijven in Spijkenisse is 35-jarige man uit Spijkenisse. stock

Update: Aanhouding na zedenmisdrijven in Spijkenisse

Actueel 218 keer gelezen

In zeer korte tijd kreeg de politie op vrijdag 3 juli meerdere meldingen van zedenincidenten in Spijkenisse. De politie heeft daar direct groots op ingezet en door samenwerking met alerte burgers en Burgernet kon de verdachte snel worden aangehouden.

De politie realiseert zich dat deze zaak grote impact heeft op zowel slachtoffers als op inwoners van Spijkenisse. Vanwege privacy en de gevoeligheid rondom zedenzaken is de politie verder terughoudend in de informatie die zij deelt. Het is van groot belang dat het onderzoek in alle rust kan plaatsvinden. Zedenrechercheurs hebben een specifieke opleiding gevolgd om zedenslachtoffers op een juiste manier te helpen. Voor de slachtoffers in deze zaak is hulpverlening opgestart.

Informatie
Heeft u nog informatie die van belang kan zijn voor het onderzoek of bent u zelf slachtoffer geworden, maar heeft u nog geen melding gemaakt bij de politie? Meld het dan bij ons via 0900-8844.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant