Afbeelding
Voedselbank Spijkenisse

Protestantse Kerk actieweek voedselinzameling voor de Voedselbank

Actueel 555 keer gelezen

Van 25 januari tot 1 februari organiseerde de Protestantse Kerk/Kerk in Actie, samen met gemeenten, een actieweek om zoveel mogelijk voedsel voor de Voedselbanken in te zamelen. 

Die week is gekozen, omdat in de maand januari de Voedselbanken meestal minder voedsel ontvangen dan in andere maanden, terwijl januari juist vaak een dure maand voor veel mensen is. 

In Nissewaard deden de PG Spijkenisse De Verbinding en de PG Zuidland hieraan mee.

Zoals te zien op de foto’s resulteerde dat in Spijkenisse in heel veel volle tassen en in Zuidland in 28 volle dozen. Hierin zitten veel gezonde producten, die de Voedselbank Spjikenisse in de komende weken graag aan haar cliënten meegeeft.

Het bestuur en alle vrijwilligers bedanken de gemeenteleden die deze voedselproducten hebben meegebracht hartelijk voor hun bijdrage.

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant