
Marit (12 jaar) verkoopt superlot
Actueel 2.226 keer gelezenDe grote clubactie is inmiddels in volle gang. Vele (sport) verenigingen sturen hun jeugdleden op pad om zoveel mogelijk lootjes te verkopen.
Een lootje kost 3 euro en daarvan gaat 2,50 naar de vereniging. Op die manier kunnen verenigingen geld op halen, wat dan weer geïnvesteerd kan worden in de club zodat de jeugd op een goede, fijne en veilige manier kan sporten.
In Spijkenisse doen ook verschillende verenigingen mee aan deze actie. Marit Klerks uit Spijkenisse is een waterpoloster en fanatieke verkoopster. Het is haar gelukt een superlot te verkopen. AML Metals vind het belangrijk dat jeugd kan sporten en aarzelde dan ook geen moment toen Marit bij hun aanbelde. Met het superlot kopen zij 50 loten in 1 keer en sponsoren hiermee een mooi bedrag voor ZPB H&L.
Komende dagen kunnen kinderen van verschillende verenigingen ook bij u aanbellen. Helpt u de kinderen ook de loten te verkopen en zo het sporten te promoten?















