Snertmiddag bij de museumwoning
zondag 9 maart 2025 12:30
Op zondagmiddag 9 maart vindt van 12.30 tot 15.00 uur bij de museumwoning “Back to the Sixties”, aan de Eikenlaan 37A (in het wooncomplex de Serreburgh) te Spijkenisse de snertmiddag van dit jaar plaats. Op de snertmiddag kan worden genoten van een goede kop erwtensoep (met of zonder worst) met bijlage, welke wordt geserveerd in de serre van de Serreburgh, voor slechts € 5,00 (voor Rotterdampashouders € 4,00), inclusief de entree voor bezoek aan de museumwoning. Soep zonder bezoek aan de woning kan ook voor € 3,50.
De museumwoning is gevestigd in een naar de jaren zestig teruggerenoveerde 4-kamerflat met een begin zestigerjaren inrichting en inventaris.
In de museumwoning kan, naast de normale zestigerjareninventaris, de kleinschalige wisselexpositie “Sapperdeflap: dag vogels, dag bloemen en dag kinderen ….. ssst” worden be-zien. De expositie geeft een overzicht van kinder t.v.-series in de jaren 60 en 70, zoals Pipo de Clown, Swiebertje, de Fabeltjeskrant, de Berenboot, de Flintstones, Sesamstraat, Paulus de Boskabouter en van Walt Disneyproducties (o.a. Donald Duck, Bambi).
De museumwoning is elke zaterdag - en zondagmiddag geopend van 13.00 tot 16.30 uur. De entree bedraagt € 2,00 , kinderen en Rotterdampashouders hebben vrij entree.
Bezoek buiten de openingstijden (minimaal 4 personen) of voor groepen een arrangement met koffie met taart en/of een lunch is ook mogelijk. Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met Evert Zoomer, via e-mail e.zoomer@kpnmail.nl of telefonisch 0181-621658.
