Zwembad ’t Molengors vanaf maandag 11 mei weer open!
Het nieuwe zwemseizoen van Zwembad ’t Molengors in Zuidland gaat maandag 11 mei van start. Vanaf die dag kun je weer (bijna) dagelijks vrijzwemmen en/of banenzwemmen in het Zuidlandse buitenbad.
Vrijzwemmen en banenzwemmen
Banenzwemmen kan op werkdagen tussen 07:00 en 08:30 uur. Op maandag en woensdag kan dit ook in de avond, tussen 19:00 en 20:30 uur. Vrijzwemmen kan bijna elke middag, meestal tussen 14:30 en 17:00 uur, op zondag van 14:00 tot 17:30 uur. Bij mooi weer is er ook op dinsdagavond vrijzwemmen, tussen 19:00 en 20:30 uur.
Vrijwilligers
Voorwaarde is wel dat er voldoende vrijwilligers beschikbaar zijn. Het zwembad wordt immers gerund voor vrijwilligers. Voor het vrijzwemmen speelt ook de weersverwachting een rol. Op www.zwembadmolengors.nl, Facebook en X wordt tijdens het seizoen elke ochtend bekendgemaakt of het zwembad die dag opengaat voor vrijzwemmers en zo ja, van hoe laat tot hoe laat. 11 september is de laatste dag van het seizoen.