Overschrijvingen amateurvoetbal | GrootNissewaard.nl
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226283&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=grootnissewaard.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=320" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo grootnissewaard.nl

Overschrijvingen amateurvoetbal

  •   450 keer gelezen   Sport

Afgelopen zaterdagnacht verliep de periode voor amateurvoetballers om te wisselen van club. Hieronder vindt u alle wijzigingen van de clubs uit Nissewaard. In de laatste week tot 15 juni wisselden nog aardig wat spelers van club. We zijn bij de indeling van de klasses uitgegaan van de komende voetbal jaargang.

Hoofdklasse

VV Spijkenisse:

Komen: Michael van Dommelen (Brielle), Stevie Soares (Brielle), Serginio van Axel-Dongen (SC Feyenoord), Lonny Mendes Fernandes (Brielle) Robert Michilsen (Zuidland), Wiliam Darjij (Xerxes/DZB), Giovanni de Man ((Spartaan '20), Dwy Kampe (CWO), Tyrone Zuidgeest, Sirano Kartosondo, Alessandro Franzoso, Mark Schenk, Jesse Delfgauw, Ryan Purvis en Noah Smulders (allen eigen jeugd)

Gaan: Mustafa Amezrine (stopt), Peter de Lange (Barendrecht), Kees 'Pier' Tol (Alphense Boys), Jazzy Adams (VV Brielle), Stefano Goncalves (Smitshoek) en Yilmaz Erdogan (Smitshoek).

Trainer: Peter Wubben (8ste seizoen)

Derde klasse

Zuidland

Komen: Nick Koopal (Hekelingen), Jelle Wolters (GHVV'13), Edinho Fortes Varela (SCO'63), Alessio Weeda (eigen jeugd), Tim van Diën (eigen jeugd). Patrick van Sintmaartensdijk (eigen jeugd), Roy de Ruiter (eigen jeugd) en Lars Warning (eigen jeugd).

Gaan: Robert Michilsen (Spijkenisse), Cas Abbas (De Jonge Spartaan), Ayrton Verlaan (BVCB), Frank de Regt (Hellevoetsluis), Rucentney Benito (Hellevoetsluis), Niels Molendijk (Rhoon). Aad Andriessen (trainer, als scout naar Sparta), Peter den Haan (trainer, stopt).

Trainer: Tom Larssen (1ste seizoen, FC Vlotbrug)

SC Botlek

Komen: Sevket Kasaroglu (Nieuwenhoorn), Jubertina Mariana (Rijnmond Hoogvliet Sport), Zakaria Cheikh (Hekelingen), Diëgo Staas (LMO), Koen Spitters (GHVV'13).

Gaan: Stefan van Asperen (OVV), Joshua Olymph (Rijnmond Hoogvliet Sport); Jorn Berkelaar (stopt),  Dylan Ross (Simonshaven), Arjan Vuik (trainer, naar Spijkenisse 2).

Trainer: Ad Reijtenbagh (1ste seizoen)

GHVV'13

Komen: Wouter Landman (Abbenbroek), Tom Gardenier (Abbenbroek), Victor Kriek (DRL), Bilal Tsouli (DRL), Pascal van der Hor (Meeuwenplaat), Stefan Kerkhof (was gestopt), Mike Verhey (lager team), Jesse Rozema (eigen jeugd), Sven Toussain (eigen jeugd), Dennis Groenenboom (eigen jeugd), Ruben Speelpenning (Zuidland 0 19), Roy van Spronsen (Zuidland O 19), Kevin Geilvoet (Zuidland O 19) en Bas van de Wacht (Zuidland O 19).

Gaan: Jean Paul Kers (Abbenbroek), Sander de Bloeme (lager team), Robin de Ridder (lager team), Nick Buijs (onbekend), Koen Spitters (SC Botlek).

Trainer: John Stougje (4e seizoen)

Vierde klasse

Abbenbroek:

Komen: Gino Harremans (SCO'63), Whalid Ahmet (SCO'63), Jean Paul Kers (GHVV'13), Samet Bulut (Rockanje), Wouter van de Luchte (Rozenburg), Kevin Dijksman (was gestopt), Lars van de Lelie (Nieuwenhoorn, jeugd), Johan de Ceulaer (Antwerpen, België), Matthijs de Boer (was gestopt).

Gaan: Tom  Gardenier (GHVV'13), Wouter Landman (GHVV'13), Ritchie van Ooyen (stopt).

Trainer: Jaco Verhoev (5e seizoen)

Hekelingen

Komen: Jeroen van der Horst (SCO'63), Nigel van Kapel (start weer), Youri Reis (Spijkenisse 2), Nick Janssen (start weer), Melvin Coppenrath (Simonshaven).

Gaan: Zakaria Cheikh (SC Botlek), Jessy Povinelli (Poortugaal, lager), Nick Koopal (Zuidland), Wesley Meuldijk (DVV'09), Enes Cingu (NBSVV), Mitchell Roos (NBSVV).

Trainer: Guy Duijm (2e seizoen).

SCO'63:

Komen: Julian Stolk (OVV), Eder Lopes (Meeuwenplaat).

Gaan: Jeroen van der Horst (Hekelingen), Raymond Berkman (gestopt), Luciën Juliana (BZC Zuiderpark) en Edinho Fortes Varela (Zuidland)

Trainer: Özkan Dabak (1ste seizoen)

Simonshaven:

Komen: Casper van Bochhoven (SCO'62 2), Kenzie Bressers (SCO'63 2), Robin Rooymans (SCO'63 2), Dylan Ros (SC Botlek 2), Casey van Eijk (BZC Zuiderpark) en Tom Sumaiku (Zuidland 2).

Gaan: Bas Morree (WCR),  Suwendly Eugenia (SC Feyenoord), Melvin Coppenrath (Hekelingen), Juan Bekmy (onbekend) Mitchell de Vos (stopt), Joshua Roos (stopt), Sylvester Mirer (stopt) en Danny van de Spek (stopt).

Trainer: Peter Hoek (1ste seizoen, SCO'63)

Kijk voor het laatste lokale sportnieuws uit Nissewaard op www.grootnissewaard.nl


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226283&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=grootnissewaard.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=320" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9768103&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=grootnissewaard.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=320" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Adverteren op tv? Mail ons!

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226285&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=grootnissewaard.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=320" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>