GrootNissewaard.nl - 32e editie Zuidland Open
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226283&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=grootnissewaard.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=320" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo grootnissewaard.nl
Zet 13 april 2019 alvast maar in de agenda. Dan vindt de 33e editie plaats.
Zet 13 april 2019 alvast maar in de agenda. Dan vindt de 33e editie plaats. (Foto: PR)

32e editie Zuidland Open

  •   448 keer gelezen   Sport

Zuidland - Judo Zuidland-Heenvliet kan terugkijken op een sterk en zeer uitgebreid internationaal judotoernooi.

Uitgebreid in de zin van veel interesse van een aantal buitenlandse clubs. Zo waren er judoka's uit: Duitsland, België, Noorwegen, Roemenië, Engeland en een achtttal judoka's vanuit Litouwen. Deze dag telde een mooi en sterk deelnemersveld van zo'n 257 judoka's. Nederlandse inbreng was er vooral van Mahorokan Maassluis, Slingerland uit Capelle a/d IJssel, Schiedam Sportinstituut, Judo Yushi uit Hoofddorp en Judoclub De Bollenstreek.

Nieuw op dit toernooi was de toevoeging van de klasse jongens en meisjes -15 jaar, met een prachtige 2e plaats voor Brent van de Ent van de organiserende club Judo Zuidland-Heenvliet.

Voor de 2e maal stonden ook de veteranen weer op de mat, ditmaal verdeeld over drie poules: een verdubbeling van het aantal deelnemers van vorig jaar. Vincent Blom, lid van de organiserende club, wist in de klasse -73 kg. het brons te veroveren.

Kay Nuy, oud-lid van Judoclub Zuidland-Heenvliet en nu lid van S.I de Korte, veroverde de 1e plaats in de klasse -60 kg. bij de -18 jaar en hij deed dit ook in dezelfde klasse bij de senioren.   

Uitslagen

Meisjes geboren 2004, 2005 en 2006
Categorie -36
1 NorFaye de Smit, Judo Yushi
2 Noa van Rooijen, Judo Krimpenerwaard
Categorie -40
1 Maira Medema, Judo Yushi
2 Fleur Sinnema, SI Tom van der Kolk
3 NorFaye de Smit, Judo Krimpenerwaard
Categorie -44
1 Estrella Otte, Judo Yushi
2 Luna de Kock, SI de Korte
3 Marissa Meijn, Budovereniging Hikari
Categorie -48
1 Michelle Gerssen, SI Tom van der Kolk
2 Linde Rehorst, Judo Zuidland - Heenvliet
3 Zoë Lengton, Sportschool Kaizen
Categorie -52
1 Giulia de Kreuk, JCR
2 Lieke van Lierop, Judo Yushi
3 Jessica Buil, JCR
Categorie -57
1 Robin Mauritz, Mahorokan
2 Phaedra Kappers, Mahorokan
3 Kamile Marcinkeviciute, Mes Esam (Lithuania)
Categorie +57
1 Lieke Breedveld, SI Schiedam
2 Ainhoa Hoogerwerf, John van Eerdenburg
3 Kaylee Bömer, Sportstichting Chitari

Jongens geboren 2004, 2005 en 2006
Categorie -34
1 Emirhan Akdemir, Mahorokan
2 Brent van der Ent, Judo Zuidland-Heenvliet
3 Xavier Korff de Gids, SS Slingerland
Categorie -38
1 Dinand van der Kruk, Lu Gia Jen
2 Dinand Kappers, Mahorokan
3 Tristan Vreeling, SI Tom van der Kolk
Categorie -42
1 Yannick Bosveld, Mahorokan
2 Koen Jansen, SI Tom van der Kolk
3 Victor Pruijssers, SS Slingerland
Categorie -46
1 Jochem van Harten, SS Slingerland
2 Justin Droppert, SI Schiedam
3 Dylan Jansen, SI Schiedam
Categorie -50
1 Owen Bruinsel, SI Schiedam
2 Angelot Roseboom, Sportschool Kaizen
3 Lesley van Egmond, Sportschool Ramirez
Categorie -55
1 Mads – Emil Olsen, SI Schiedam
2 Ian Vermaat, Budo Gouweleeuw
3 Sem Wurth, Mahorokan
Categorie -60
1 Tom Duivenvoorden, Judo Yushi
2 Bas Verwer, Sportschool Kaizen
3 Sepp Zeegers, Yoshi Kai
Categorie -66
1 Chris Bourke, Lu Gia Jen
2 Casper Dijkshoorn, Mahorokan
3 Roberto Junior de Jong, Ped's Sports Centre
Categorie +66
1 Mick van den Bos, SI Schiedam
2 Faisal Engel, Mahorokan
3 Kylian van Eck, Sport van Bommel

Heren geboren 2001, 2002 en 2003
Categorie -46
1 Twan Witteveen, Judoclub Nobel
2 Luca Needham, Judo Yushi
3 Bart Breedveld, SI Schiedam
Categorie -50
1 Randy Adam, Judoclub Nobel
2 Julius Kracht, Sportschool Nijhoff
Categorie -55
1 Lukas Doove, Mahorokan
2 Cas van Gastel, Lu Gia Jen
3 Rick Kruize, Ped's Sports Centre
Categorie -60
1 Kay Nuy, SI de Korte
2 Nicky Fransen, Lu Gia Jen
3 Jafet Chin Kwie, Mahorokan
Categorie -66
1 Hylke Nakken, Mahorokan
2 Jesse Timmer, SI Tom van der Kolk
3 Stefan de Bruijn, Mahorokan
Categorie -73
1 Filio Banach, Alert Holtman (Norway)
2 Jesse de Bruin, Judoclub Krimpenerwaard
3 Erik Kesselring, Mahorokan
Categorie -81
1 Surrevicius Augustinus, Mes Esam (Lithuania)
2 Bas Duivenvoorde, Sportschool Kaizen
3 Ben van Donk, Mahorokan
Categorie -90
1 Hamza Kahn, Alert Holtman (Norway)
2 Joachim Kisman, JCR
3 Sander Verheul, Yoshi Kai

Dames geboren 2003 en eerder
Categorie -52
1 Franka van der Salm, Mahorokan
2 Sammy Beelen, Judo Yushi
3 Ines Fiedel, Mattenteufel Erfurt
Categorie -57
1 Fleur van Paassen, Mahorokan
2 Indy Spits, Sportschool Goederaad
3 Meta van Wensveen, Sportschool Goederaad
Categorie -63
1 Lisa de Lacombé, JCR
2 Veronika Majauskiene, Mes Esam (Lithuania)
3 Naveeda Rahman, SI Chitari
Categorie +63
1 Jade Warr, Anglia Ruskin University (England)
2 Fleur Teerds, Mahorokan
3 Eva Hornsveld, Sportschool Kaizen

Heren geboren 2000 en eerder
Categorie -60
1 Kay Nuy, SI de Korte
2 Robbin Olij, JCR
3 Antoin Wanders, Yoshi Kai
Categorie -66
1 Jesse Reede, Judo Yushi
2 Billy Goldsmith, Anglia Ruskin University (England)
3 Brent Spuij, Mahorokan
Categorie -73
1 Marrick Meijers, Judoclub Krimpenerwaard
2 Erick Gundermann, Erfurt PSV
3 Tom van den Thoorn, Mahorokan
Categorie -81
1 Gijs Romijn, SI Schiedam
2 Willem Bernards, Sportschool Theunissen
3 Nigel Leon, SI Schiedam
Categorie -90
1 Arie Romijn, SI Schiedam
2 Willem Romijn, SI Schiedam
3 Hamza Kahn, Alert Holtman (Norway)
Categorie +90
1 Muhammat Dzhamalutdinov, Mattenteufel Erfurt
2 Rob Kroonen, Delta
3 Antoin Wanders, Yoshi Kai

Heren veteranen geboren 1987 en eerder
Categorie -73
1 Enda Hackett, Team Shuzoku
2 Kyle Perry, Team Shuzozku
3 Vincent Blom, Judo Zuidland-Heenvliet
Categorie -90
1 Indrius Bolisas, Mes Esam (Lithuania)
2 Djemil Benaissa, Brussels
3 Nils Jacobsen, JCR
Categorie +90
1 Rob Kroonen, Delta
2 Patrick Noij, Judoschool Theunissen
3 Ben Fox, England

Kijk voor het laatste lokale sportnieuws uit Nissewaard op www.grootnissewaard.nl

reageer als eerste

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226283&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=grootnissewaard.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=320" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226287&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=grootnissewaard.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=320" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9768103&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=grootnissewaard.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=320" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Adverteren op tv? Mail ons!

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226275&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=grootnissewaard.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=320" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226285&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=grootnissewaard.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=320" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>