Afbeelding
Foto: M. de Haas

25e Beeldentuin geopend

Actueel 641 keer gelezen

Heenvliet - Vanavond vond de opening plaats van de Beeldentuin Ravesteyn, een inspirerende combinatie van kunst, cultuur, natuur en muziek.

Een jonkvrouwe van weleer overhandigde Marnix Trouwborst, de voorzitter van de Stichting Stede en Vrye Heerlykheyt die ieder jaar de expositie vorm geeft, een raaf. Met deze raaf liep hij vervolgens naar de champagne waarmee getoost werd op de nieuwe expositie.

Tot en met zondag 27 mei kunt u op het landgoed sculpturen, keramieken, glasobjecten en installaties van 27 verschillende kunstenaars zien.

Een bezoek aan de Beeldentuin start bij de ingang aan de Korte Welleweg in Heenvliet en kost € 6,-- voor volwassenen en € 2,-- voor kinderen. Na een rondgang door de tuin en ruïne kan er in de theetuin bij de Schaapskooi worden genoten van een drankje, met daarbij bijvoorbeeld heerlijke vers gebakken taart.

Vanwege het 25-jarig jubileum zijn er wekelijks extra activiteiten, zoals o.a. een optreden van het middeleeuws muziekgezelschap Goet ende Fyn op zondag 6 mei. Op donderdag 10 mei (Hemelvaartsdag) is het familiedag in de Beeldentuin en zijn er speciale workshops voor kinderen. Op zondag 13 mei is er een exclusief avondoptreden van het bekende trio Oliver's Cinema o.l.v. Eric Vloeimans. Dit concert vindt plaats in de naastgelegen kerk met na afloop een drankje in het Trefpunt. Op zondag 27 mei zorgt het gezelschap Canto Classico voor een muzikale omlijsting van de ruïne. Annelies Prins, Jos en Heleen Vlietstra staan garant voor een wervelend optreden. Ze spelen en zingen klassieke liederen zoals het Bloemenduet en de Barcarolle.Voor kinderen is er gedurende de expositie een leuke speurtocht langs de kunst, waarmee prijzen zijn te winnen. Tijdens de openingsdagen zijn geregeld kunstenaars zélf in de tuin aanwezig en beantwoorden met plezier vragen van bezoekers over hun tentoongestelde werken.

De beeldentuin is tussen vrijdag 4 mei tot en met zondag 27 mei geopend van donderdag t/m zondag van 12.00 tot 17.00 uur Op Tweede Pinksterdag is de tuin gesloten.

Kijk voor het laatste lokale nieuws uit Nissewaard op www.grootnissewaard.nl

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant